Návrhy, realizace a údržba zahrad ve Frýdku–Místku a okolí

Návrh a realizace 
zahrady

Pár tajuplných zákoutí, jezírko ve stínu stromů, území pro velká dobrodružství, ale také idylický prostor pro sklenku vína, dobrou knížku či partu přátel.

Dokonce i rovný lán půdy proměníme v místo, kde budete dočista ztraceni.

jak probíhá proměna

Dokud vám úplně
neporozumíme

Až usadíme poslední kámen a uhrábneme okolo něj kůru, budete si naprosto jistí, že stojíte na zahradě, která je jen vaše – a nikoho jiného. Ale aby tomu tak skutečně bylo, začneme tím, že si o její podobě budeme povídat.

1

Seznámíme se

Přijedeme, ale napřed necháme hovořit spíše vás. Určitě alespoň trochu víte, co od zahrady čekáte. Třeba co nejméně starostí a co nejvíce radosti? I to je možnost, na které můžeme začít pěstovat nápady.

2

Zaměříme to

Jakmile najdeme vizi, pro kterou se nadchnete, pustíme se do tvorby projektu. Tentokrát se k vám vrátíme s pásmem a kousek po kousku zaměříme prostor, který za pár měsíců rozkvete do krásy.

3

Představíme projekt

Potřetí u vás doma – tentokrát s hotovou vizualizací, která vás přenese v čase směrem kupředu. Líbí? – Nelíbí? V této fázi můžeme skalku ještě snadno posunout, rostliny přesadit a jezírko vypustit.

4

Stvoříme zahradu

Domluvíme si termín a pustíme se do práce. Zapojíme do ní těžkou techniku i naše citlivé ruce. A když se vám v průběhu nebude cokoli pozdávat, řekněte to. Ještě pořád se dá spousta věcí upravit.

5

Postaráme se

Už jste slyšeli, že na zahradě není nikdy hotovo? Příroda má vlastní nekonečný řád – proto dorazíme ještě na jaře a opravíme, co zima natropila. A když budete chtít, postaráme se o zahradu celoročně.

zahradnické nůžky
zahradnické nůžky

A kdy se dozvíte cenu?

  • Po prvním setkání získáte cenovou nabídku na přípravu projektu – cena za projekt se pohybuje od 20 000 Kč (při rozloze 500 m² v rovném terénu) do 60 000 Kč (při 1000 m² ve velmi svažitém terénu).
  • Když na naši nabídku kývnete, obdržíte projekt, v němž najdete podrobný rozpočet celé realizace, osazovací plán a 3D vizualizaci zahrady.
  • Nebude-li vám rozpočet vyhovovat, uhrazený projekt vám zůstane a můžete jeho realizaci poptat kdekoliv jinde.

„Po celou dobu realizace jsme s manželem hodnotili váš profesionální přístup – od projektu, následných úprav, až po samotnou realizaci, která byla provedena dle našich představ a v krátkém termínu.“

Manželé Nikodemovi

„Zkušení pracovníci provedli všechny dohodnuté práce rychle a kvalitně. A je potřeba také zdůraznit, že jsem dopředu věděl všechny podmínky z časového i finančního hlediska, a tyto podmínky byly do puntíku splněny.“

Pavel Šrámek

„S paní Kasíkovou a jejím týmem jsme spokojeni. Jsou to odborníci na svém místě. Mají perfektní jednání, proaktivní přístup, inspirativní nápady i ochotu poradit. Vše roste a kvete a dělá nám radost.“

Jana Kurková

Ještě tři věci k vašemu dobru

Rostliny, kterým se u vás daří

Sázíme pouze rostliny od českých dodavatelů. Tedy takové, kterým vyhovuje místní podnebí a za rok neskončí v kompostu.

Všechno hned, nebo na etapy

Budete-li chtít, rozložíme realizaci vaší zahrady do několika etap. Samozřejmě tak, abyste ji mohli průběžně užívat.

Zasadíme i váš nový bazén

Umíme zasadit ledasco – ve spolupráci s firmou Bazény Bílek dokonce i bazén či koupací jezírko. A dohromady nám to ladí, to máme vyzkoušené.

Chcete svou krásnou zahradu?

stačí nám říct

AK zahrady s. r. o.

+420 739 237 747info@akzahrady.cz
Palkovice 53, 739 41 Palkovice
IČ: 089 32 697, DIČ: CZ08932697

Zasaďte do zahrady také bazén.

Společně s firmou Bazény Bílek se postaráme, aby vše krásně a funkčně ladilo.
facebook
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram