Palkovice 53, 739 41 Palkovice

Návrh a realizace 
zahrady

Tady bychom chtěli altánek a támhle vzadu záhonek s bylinkami. A až ten strom jednou vyroste, pověsíme na něj dětem houpačku.

Ano, vysněte si svou novou zahradu. A my se postaráme, aby nezůstalo jen u toho.

CHCI NOVOU ZAHRADU

Krásná v každém
období

Na jaře, v létě i na podzim. A přesně podle vašich představ. Ale než z ničeho vytvoříme zahradu - malou, velkou, střešní, zimní nebo jen předzahrádku - budeme si o ní povídat. Dokud neporozumíme vašim snům.

1

Seznámíme se

Přijedeme a budeme naslouchat. Určitě už víte, co od zahrady čekáte. Co nejmíň starostí? Nebo zkusíte pěstovat vlastní zeleninu? A co jezírko? Neomezujte se. Raději hledáme cestu nežli problémy.

2

Zaměříme to

Vize je jasná. Teď tomu dát nějaké reálné obrysy. Takže vypracujeme projekt? V tom případě nás na to pusťte s pásmem. A my kousek po kousku zaměříme prostor, který se už brzy bude zelenat radostí.

3

Představíme projekt

A zase jsme u vás. Tentokrát s hotovou vizualizací - takhle to bude za pár měsíců vypadat. Co vy na to? Samozřejmě, že ty keře můžeme přesunout. Teď to jde ještě snadno. Doladíme detaily a jdeme na to.

4

Uděláme zahradu

Proměna začíná. Zapojíme do ní těžkou techniku i naše citlivé ruce. Vymodelujeme terén, postavíme zídky a vyhloubíme jezírko. Vysadíme rostlinky, navezeme kůru a na závěr přijde… samozřejmě, krásný trávník.

5

Postaráme se

Ještě nekončíme. Vaše zahrada je teď živý organismus. Proto na jaře přijedeme zkontrolovat a opravit, co zima natropila. A pokud se vám nedostává čas, budeme ji udržovat krásnou po celý rok.

zahradnické nůžky
zahradnické nůžky

Tady už jsme to hezké udělali

„S paní Kasíkovou a jejím týmem jsme spokojeni. Odborníci na svém místě, perfektní jednání, proaktivní přístup, inspirativní nápady a ochota poradit. Vše roste a kvete a dělá nám radost. Můžeme určitě doporučit.“

Jana Kurková

„Dobře udělaná práce, krásně upravená zahrada, hodně keřů a živý plot kolem celého domu, no, poprali se s tím perfektně. Děkujeme Vám. A Vaší zaměstnanci jsou slušní a pracovití lidé.“

Martina Klaus

„Spolupráce s paní Kasíkovou je výborná. Respektuje Vaše přání a zároveň poskytne další nápady k realizaci. Služby jejich zaměstnanců jsou nadstandardní. Díky AK zahrady máme krásnou zahradu, ze které se těšíme v každém ročním období :-)“

Lada Faldynová

Jinak bychom to nebyli my

Rostliny, kterým se
u vás daří

Sázíme rostliny pouze od českých dodavatelů. Takové, co odpovídají našim podmínkám a po roce neskončí v kompostu.

Všechno hned, 
nebo na etapy

Když budete chtít, rozložíme realizaci vaší zahrady do několika etap. Samozřejmě tak, abyste si ji mohli průběžně užívat.

Kdyby cokoliv, 
jsme na příjmu

Mráz udělal květinám čáru přes rozpočet? Nebo byste rádi přidali ještě nějaký ten záhonek? Tak dejte vědět. Přijedeme, vyřešíme.

Uděláme hezkou zahradu?

ANO, JDEME NA TO

Buďte s námi ve spojení

O osobní údaje se nebojte. Nezakopeme je jen tak do hlíny, ale ohlídáme je podle zásad ochrany osobních údajů. Přesvědčte se zde.
Řekněte nám své představy a velkých slov se nebojte. Nasloucháme, vymýšlíme a nic proměňujeme ve vaše krásné žití.

KONTAKTUJTE NÁS

AK zahrady s. r. o.
Palkovice 53, 739 41 Palkovice
IČ: 089 32 697, DIČ: CZ08932697