Palkovice 53, 739 41 Palkovice
AK zahrady - kytice

Rozkvetli
společně s námi

Občas je to dřina. Ale dřina s hezkým koncem. Trávník se zelená, květiny hrají všemi barvami a vaše slova oplývají chválou. Děkujeme.

„Odborníci na svém místě...“

S realizací naší zahrady jsme byli velmi spokojeni,zvlášt´oceňuji profesionální přístup všech vašich zaměstnanců,je vidět že je práce baví. S pozdravem Hrdá.

Naďa Hrdá

Dobře udělaná práce, krásně upravená zahrada, hodně keřů a živý plot kolem celého domu, no, poprali se s tím perfektně. Děkujeme Vám. A Vaší zaměstnanci jsou slušní a pracovití lidé.

Martina Klaus

„Služby jejich zaměstnanců jsou nadstandardní.“

Pro splnění našich představ o vkusné a funkčně zařízené zahradě jsme vybírali z dostupných ukázek referenčních fotografií a našemu srdci blízké filosofii - volba padla na AK Zahrady paní Aleny Kasíkové a její tým zahradníků. Velmi brzy jsme našli společnou řeč.

Alena a Jan Stadtherrovi

V loňském roce jste pro nás prováděli zahradnické práce na údržbě třech zahrad, a to v Čeladné, Karviné a Košařiskách. Práce byly prováděny zkušenými pracovníky z oboru, kteří všechny dohodnuté práce provedli kvalitně a rychle. Navíc kreativně doplnili ještě nutné práce na údržbě těchto zahrad. Je třeba zdůraznit, že jsem jako klient dopředu věděl všechny podmínky z časového i finančního hlediska a tyto podmínky byly i do puntíku splněny. Rád bych dál spolupracoval s Vaší firmou , a to ne jenom na zahradnických údržbových pracech, ale i na rozšíření a úpravě těchto zahrad.

Pavel Šrámek

Vaše firma nám prováděla zahradní úpravy kolem nově postaveného bazénu. Po celou dobu realizace jsme s manželem hodnotili Váš profesionální přístup - od projektu úprav až po samotnou realizaci. Výsledná realizace byla provedena dle našich představ a v krátkém termínu. Byli jsme natolik s Vašimi službami spokojeni, že bychom Vás chtěli poptávat i v budoucnu . Těšíme se na spolupráci.

Manž. Nikodemovi

Zahradu jsme s Alenou Kasíkovou řešili od návrhu, přes realizaci až po současnou údržbu a jsme velice spokojeni, všechny požadavky jsme byli schopni vzájemně vykomunikovat a následně "zasadit" do reality, tým pracuje profesionálně, společnost AKZAHRADY můžu jedině doporučit.

Ing. Jiří Vykoukal

S paní Kasíkovou a jejím týmem jsme spokojeni. Odborníci na svém místě, perfektní jednání, proaktivní přístup, inspirativní nápady a ochota poradit. Vše roste a kvete a dělá nám radost. Můžeme určitě doporučit.

Jana Kurková

Spolupráce s paní Kasíkovou je výborná. Respektuje Vaše přání a zároveň poskytne další nápady k realizaci. Služby jejich zaměstnanců jsou nadstandardní. Díky AK zahrady máme krásnou zahradu, ze které se těšíme v každém ročním období :-)

Lada Faldynová

„...je vidět že je práce baví.“

Ochota, kvalita, snaha pomoci a zodpovědný přístup.

Michael Šnajdr

Ano, jsem zatím spokojen.

Tomáš Dryšl

Před 6 lety jsme se poznali při realizaci zahrady. Myslím, že se z nás stali přátelé, není pro vás problém zařídit pro nás i malou věc. Díky za váš přístup.

Hana Jarošova

Jsme moc spokojeni a už se nemůžeme dočkat jara až se výsadba rozvine v celé kráse, Děkujeme Hájkovi.

Hájek Alois

Mějte taky
krásnou zahradu

Vyslechneme si vás a uděláme vám to kolem domu hezké.

CHCI NOVOU ZAHRADU

Buďte s námi ve spojení

O osobní údaje se nebojte. Nezakopeme je jen tak do hlíny, ale ohlídáme je podle zásad ochrany osobních údajů. Přesvědčte se zde.
Řekněte nám své představy a velkých slov se nebojte. Nasloucháme, vymýšlíme a nic proměňujeme ve vaše krásné žití.

KONTAKTUJTE NÁS

AK zahrady s. r. o.
Palkovice 53, 739 41 Palkovice
IČ: 089 32 697, DIČ: CZ08932697