Návrhy, realizace a údržba zahrad ve Frýdku–Místku a okolí

Návrh zahrady

Nakoukněte do své zahrady. Je to ona? Taková, po jaké jste toužili? Zatím jen malujeme tužkou – a tak ještě můžeme ledasco přidat, posunout a přesadit.

Připravíme vám virtuální procházku vaší novou zahradou. Abyste se mohli těšit na tu skutečnou.

Jak navrhujeme zahrady

Projekt má dvě části

Začneme tím, co vás nejvíce zajímá: jak to bude celé vypadat a na kolik to přijde. Tomu se říká studie. Přesný seznam rostlin, jejich rozmístění v zahradě a rozkres technických prvků pak patří do následné prováděcí dokumentace.
1

Studie: virtuální procházka

Začneme schůzkou v místě budoucí zahrady. Budeme vás poslouchat a u toho hned přemýšlet, jak všechna ta přání zasadíme do reality. A až se vaše představy a naše nápady prolnou, předáme vám hotovou studii nové zahrady: půdorys, 3D vizualizaci a odhad, kolik to všechno může stát.
  • Prostorové a funkční rozdělení zahrady.
  • Rozmístění hlavních prvků (zpevněné plochy, záhony, trávník, posezení…)
  • Terénní modelace.
2

Dokumentace: nutnost pro realizaci

Prováděcí dokumentace slouží hlavně všem těm pracantům, kteří se do tvorby zahrady zapojí. Uvádí se v ní totiž, kde přesně co bude, jaké to bude mít rozměry, co za materiály použít a kam které rostliny zasadit. Pro vás bude z dokumentace asi nejzajímavější přesný rozpočet na celou realizaci.
  • Osazovací plán a seznam rostlin.
  • Rozkreslení technických prvků.
  • Rozpočet a možný termín realizace.
Řekněte své představy

Kolik stojí návrh zahrady

Každá zahrada je jiná – malá, velká, rovná nebo svažitá, minimalistická nebo naopak košatá s jezírkem a spoustou zákoutí. Přesnou cenu projektu vám proto spočítáme po první schůzce, během které si vše prohlédneme a vyslechneme vaše představy. Zatím tedy alespoň pro představu:

Malá zahrada

(do 500 m²)
Studie
20 000 Kč
Dokumentace
20 000 Kč

Velká zahrada

(do 1000 m²)
Studie
40 000 Kč
Dokumentace
40 000 Kč
Zahrada

menší než 500 m²

Studie
od 22 000 Kč*
Dokumentace
od 22 000 Kč*
Zahrada

500 m² - 1000 m²

Studie
od 35 000 Kč*
Dokumentace
od 35 000 Kč*
Zahrada

větší než 1 000 m²

Studie
od 52 000 Kč*
Dokumentace
od 52 000 Kč*
Kdy se co platí: Nejprve uhradíte jen studii. A když budete chtít pokračovat, pustíme se do dokumentace.
* výše uvedené ceny jsou bez DPH

Následuje realizace

Seznamy, počty a propočty. Z toho se teď musí stát opravdická zahrada. Taková, co bude kvést, šumět a vonět. Místo, kde vám bude chutnat podvečerní sklenka vína i každá chvíle strávená tam venku. My jsme připraveni vyhrnout si rukávy a pustit se do díla.

„Spolupráce s paní Kasíkovou je výborná. Respektuje naše přání a přináší nové nápady. Také služby jejích zaměstnanců jsou nadstandardní. A tak máme krásnou zahradu, ze které se těšíme v každém ročním období.“

Lada Faldynová

„Zahradu řešíme s paní Kasíkovou od návrhu, přes realizaci, až po současnou údržbu. A jsme velice spokojeni. Všechny naše požadavky jsme společně probrali a následně zasadili do reality.“

Ing. Jiří Vykoukal

„Dobře odvedená práce, krásně upravená zahrada, spousta vysazených keřů a živý plot kolem celého domu – poprali jste se s tím perfektně. Děkujeme vám. Vaši zaměstnanci jsou slušní a pracovití lidé.“

Martina Klaus

AK zahrady s. r. o.

+420 739 237 747info@akzahrady.cz
Palkovice 53, 739 41 Palkovice
IČ: 089 32 697, DIČ: CZ08932697

Zasaďte do zahrady také bazén.

Společně s firmou Bazény Bílek se postaráme, aby vše krásně a funkčně ladilo.
facebook
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram