Palkovice 53, 739 41 Palkovice
1

Rekonstrukce
zahrady

Komplet novou? Nebo jen lehce přikrášlit a tam dozadu přidat ze dva záhonky? Řekněte si, jakou zahradu byste rádi a vůbec se nedržte zpátky. I z prehistorického pralesa umíme vykouzlit svěží parádu.

Navrhneme nové řešení - ideálně s využitím stávajících dřevin. Nevhodné prvky zlikvidujeme, nové vysadíme. Přidáme jezírko, nějakou tu skalku a zase to budete mít hezké.

2

Založení
trávníku

Bosé nohy plují travou a bez toho zahrada jakoby nebyla. Vysejeme vám nový trávník nebo zvelebíme ten současný. A pokud nechcete čekat na přírodu, přijde příroda za vámi - na travním koberci.

S travním kobercem se vaše zahrada zazelená do 24 hodin a už za pár dní snese nový trávník plné zatížení. Rychlost je jedna výhoda. A další? Stejnoměrně hustý drn a žádný plevel.

Bosé nohy
plují travou...

ZahradyAK Kortaderie dvoudomá
3

Zavlažovací 
systémy

Když nepadá voda z nebe, musí vytrysknout ze země. Automatický závlahový systém se vysune v pravý čas, aby pokropil vaši zahradu přesnou dávkou vody a osvěžil trávník, rostlinky i vaši náladu.

Instalujeme závlahové systémy Rain Bird, které uzpůsobíme na míru vaší zahradě - podle zdroje vody a energie, typu terénu a řešení výsadeb. A o pravidelný servis se taky postaráme.

4

Zahradní 
jezírka

Zaposlouchejte se do zurčení potůčku a nechte starosti odplout. Jako byste stáli uprostřed hor a přitom jste doma na zahradě. Vytvoříme vám malou bystřinku, vodopád a koupací jezírko taky umíme.

Narozdíl od bazénu, vám koupací jezírko bude dělat radost po celý rok. V létě osvěží tělo a na podzim potěší oči. Stačí říct, jak velké a kam ho račte a my se o zbytek postaráme.

Zaposlouchejte se do zurčení potůčku a nechte starosti odplout.

ZahradyAK Kolokazie jedla
5

Ořezy 
ovocných stromů

Svačina přímo ze stromu, o domácí slivovičce ani nemluvě. Ale aby vám obojí chutnalo, stromy hezky vypadaly a sbírat jste mohli ze země, potřebují koruny pravidelnou péči. A my víme jakou.

Vypěstujeme zdravou a pohlednou korunu ovocného stromu a postaráme se o každoroční udržovací řez. A dokonce i roky neudržovaným stromům vdechneme nový život.

6

Skalky 
a zídky

Kámen je sice neživý, ale zrovna vám se s ním bude žít hezky. Zídky a skalky zahradu rozčlení, ozvláštní, poskytnou útočiště některým rostlinkám. A ani nad pozemkem ve svahu už truchlit nemusíte.

Do zahrady vám ale nešoupneme kdejaký šutr. Pro přirozený dojem využíváme vždy jen jeden druh kamene, za kterého vytvoříme i cestičky nebo jím doplníme vodní plochy.

Svačina přímo ze stromu, o domácí slivovičce ani nemluvě.

ZahradyAK Hrušeň

Buďte s námi ve spojení

O osobní údaje se nebojte. Nezakopeme je jen tak do hlíny, ale ohlídáme je podle zásad ochrany osobních údajů. Přesvědčte se zde.
Řekněte nám své představy a velkých slov se nebojte. Nasloucháme, vymýšlíme a nic proměňujeme ve vaše krásné žití.

KONTAKTUJTE NÁS

AK zahrady s. r. o.
Palkovice 53, 739 41 Palkovice
IČ: 089 32 697, DIČ: CZ08932697
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram